Компанія з виробництва ігрового софту Evoplay пропонує прогресивні розробки та комплексні рішення для гемблінг індустрії. Вона розпочала свою діяльність з 2017 року, але незважаючи, що виробник є досить молодим, сьогодні компанія є провідним розробником. В рейтинзі інших провайдерів Евоплей знаходиться на лідируючих позиціях завдяки інноваційному підходу при створенні першокласних ігрових продуктів:

 1. Відеослотів AAA якості.
 2. Різних азартних ігор (миттєвих та настільних).

Вперше компанія Евоплей представила онлайн слоти в форматі 3D/VR на ICE-2018. Сьогодні їх розміщують на своїх сайтах партнери в різних країнах в усьому світі.

Ребрендінг компанії., що відбувся в 2021 році, мав важливе значення в процесі розвитку. Маючи багаторічний досвід, Evoplay суттєво змінює сферу онлайн гемблінгу, завдяки впровадженню інноваційних ігрових продуктів.

Переваги Евоплей

Серед головних можна виділити декілька:

 1. Full HD якість характерна для всього асортименту ігрових продуктів.
 2. Підтримка різноманітних мов.
 3. Компанія має сертифікати Gaming Labs, eCogra.
 4. Різноманітність азартних розваг.
 5. Використання унікальної інноваційної технології HTML5 при створенні онлайн слотів.
 6. Підтримка декількох видів валют.

Крім всіх плюсів, перелік послуг компанії Evoplay включає розробку софту на замовлення. При виникненні бажання втілити в життя ідею щодо нового відеослоту, Evoplay допоможе в здійсненні цього задуму.

Програмне забезпечення Евоплей, його особливості

Навіть при тому, що ігрова бібліотека компанії не є величезною, у провайдера запропоноване чудове портфоліо. Користувачі, в залежності від особистих переваг, можуть скористатися:

 • онлайн слотами, що характеризуються захоплюючою сюжетною лінією, вигідними ігровими функціями;
 • настільними іграми (рулетка, карткові і т.д.);
 • миттєвими розвагами.

Найбільша увага приділяється компанією віртуальним гральним апаратам, характерна особливість яких – це AAA якість. Це значить, що граючи, користувачі зможуть насолоджуватись не тільки цікавою тематикою, а й анімованою ігровою символікою, шикарними графічними зображеннями, оригінальним звуковим супроводом.

Які зміни відбулися

Геймплей піддався радикальним змінам, за рахунок того, що провайдером першим були випущені:

 • 3D-автомат «Dungeon: Immortal Evil» в форматі RPG (стиль рольових ігор);
 • Апарати в форматі 3D/VR (типу Sprinkle).

Застосування деяких унікальних елементів гейміфікації в цих розвагах, видалили грань, що існувала між слотами та відеоіграми.

Перелік основних характеристик компанії

До них належать:

 1. Застосування новітньої HTML5-технології з унікальними можливостями, при розробці софту.
 2. Легальна діяльність (розробник працює за ліцензією Кюрасао).
 3. Доступність ігрового контенту в браузерній версії.
 4. Мобільне казино.
 5. Надання високоякісного відео.
 6. У всіх азартних розваг компанії є безкоштовний демо-режим.

Серед ігрових особливостей та функціоналу також варто відзначити Spinential 3D/VR. Захоплюючим геймплей роблять множники, безкоштовні обертання, спеціальні символи. Крім того, всі ці функції суттєво підвищують вірогідність отримання великих виграшів.

Застосування SoftGamings (уніфікованої API-платформи), дозволяє інтегрувати все ПЗ Evoplay в будь-який онлайн гральний майданчик в найкоротші терміни, з забезпеченням доступу до повного геймінг асортименту розробника. Завдяки єдиному API також можна додавати значну кількість ігор від інших провайдерів, що пропонує платформа Evoplay.

Технологічні досягнення компанії

Застосування новітніх та унікальних технологій дозволило провайдеру досягти нового рівня в гемблінг індустрії. Знаменним для компанії став 2018 рік. Саме тоді Евоплей представила на ICE перший 3D-автомат, грати в який стало можливим у віртуальній реальності. Це дозволило зрозуміти, що цілком можливим стало поєднувати сучасні технології та сферу онлайн-гемблінгу, з можливістю створення, при цьому, унікальних продуктів для геймерів.

В каталозі слотів також багато ігор в якості Full HD. Крім того, розробник запропонував в своїх іграх графіку абсолютно інноваційного рівня. Завдяки впровадженню при розробці програма HTML5-технології, запускати слоти та грати в інші ігри можна як зі стаціонарного ПК, так і з мобільних гаджетів.

До переваг мобільного геймінгу відноситься можливість зміни ігрової області. Це значить, що незалежно від ширини екрану пристрою, з якого буде вестись гра, розмір буде адаптований автоматично з будь-якими параметрами.

Ще одним з важливих досягнень розробника в технологічному плані, є ігровий двигун Spinential. Його застосування дозволяє об’єднувати 2D та 3D-елементи, прискорювати процес завантаження ігор. Сучасні ігрові продукти Evoplay є привабливими для багатьох завдяки своїй інноваційності, впровадженню передових технологій та найвищій якості.