Беттінг

Головна » Беттінг

Сьогодні в Україні ставки на різні спортивні події дозволені законодавством. Розвиток цього напрямку відбувся завдяки появі новітніх технологій та доступності інтернету, що вивело беттінг на новий рівень. Можливість робити ставки в режимі онлайн призвело до небувалої популярності букмекерства.

Що таке Betting

Простими словами беттінг – це ставки на спорт (людина, яка їх робить, називається беттор, а яка приймає – букмекер). Вони є досить популярними серед великої кількості прихильників азартних розваг, які полюбляють ті чи інші спортивні змагання. Спортивні парі – це не сучасний вид розваг, адже виникли вони досить давно. Навіть перебуваючи певний час під забороною, вони все рівно не втратили популярності.

Ставити на спорт можна як зі стаціонарних ПК, так і з мобільних гаджетів. Ставки в мобільній версії доступні в браузері. Також можна скачати БК, встановивши застосунок на свій смартфон. Краще використовувати наш ресурс BetBonus для встановлення додатку, він зменшує навантаження на мережу та забезпечує стабільну гру.

Наразі, беттінг, це не просто азартна розвага, а відмінна можливість отримувати виграші. Грамотний підхід до формування ставок дозволить вигравати постійно та багато, а не час від часу. Але для цього потрібно вибрати букмекерську контору на нашому ресурсі BetBonus, та ознайомитись з основами беттінга, нюансами формування коефіцієнтів та іншими моментами, що мають важливе значення для отримання виграшів.

Що повинен знати новачок про спортивні ставки

Для того, щоб досягти успіху в ставках на спорт, новачкам потрібно розумітися на видах спорту, на які будуть робитися ставки, а також знати:

 • за яким принципом працюють букмекерські контори;
 • про особливості формування коефіцієнтів, лінії, розпису;
 • основи управління ігровим банком;
 • які стратегії ставок є найбільш ефективними, та дозволять бути в плюсі на дистанції.

Детально вивчивши всі основні моменти, кожен вболівальник не тільки буде отримувати емоційний заряд від гри улюбленої футбольної команди чи іншої спортивної події, а й зможе вигравати, роблячи ставку та ту чи іншу подію. 

Як почати робити ставки в БК

Для того, щоб почати ставити на футбольний матч чи іншу спортивну подію, беттор повинен зареєструватися на сайті БК. Ця процедура є обов’язковою умовою серед букмекерів, що працюють легально на основі ліцензії, адже тільки такі платформи є надійними та безпечними для гравців. Саме на нашому ресурсі BetBonus представлені виключно ліцензійні майданчики.

Згідно з умовами Ліцензії букмекерські контори реєструють користувачів на підставі документів, що засвідчують особу беттора. Всі гравці, що досягли повнолітнього віку (21 рік) без винятку, повинні пройти повноцінну процедуру реєстрації зі створенням облікового запису на сайті легальної БК.

Процедура реєстрації має на увазі надання наступної персональної інформації:

 • ПІБ гравця;
 • дата народження;
 • країна проживання;
 • адреса;
 • номер телефону, електронна пошта.

Після реєстрації обов’язковою є верифікація (підтвердження особистих даних). Це може бути ручна процедура з наданням фотокопій документів. Але для прискорення процедури верифікації ми рекомендуємо використовувати електронну автоматичну верифікацію на ліцензованих платформах через Дію чи BankID. Важливо пам’ятати, що без верифікації робити ставки та виводити виграші в ліцензійних БК не можна.

Якщо паспортні дані відрізняються від інформації, яка була вказана при реєстрації, пройти ідентифікацію, не вдасться. Відповідно, беттору буде відмовлено у доступі до особистого кабінету та до ігрового рахунку.

Ідентифікація особи застосовується для того, щоб впевнитися, що гравець досяг повноліття, адже за законом неповнолітнім забороняється робити ставки. Крім того, процедура ідентифікації дозволяє виявляти випадки створення численних рахунків одним гравцем або організованою групою гравців (мультиаккаунтинг) та відповідно визначати шахраїв серед гравців.

Ставки на спорт та…?

Якщо гра відбувається перше, то треба визначити бюджет коштів, які можна витрачати, та дотримуватись встановленого ліміту (перевищувати його не можна). Роблячи ставку, гравець повинен застосовувати стратегію. Вона може бути розробленою самостійно або це може бути відомий варіант. Умовно всі стратегії поділяються на 2 категорії:

 1. Активні.
 2. Пасивні.

Перші мають на увазі участь у парі на події з великою ймовірністю. Другий варіант – це ставки на спірні матчі.

Як ми говорили раніше, для ставок потрібно вибирати тільки легальні букмекерські контори, що дорожать своєю репутацією. Досить часто нечесні майданчики приваблюють гравців вигідними коефіцієнтами на подію. Але, як правило, зібравши ставки, аферисти просто зникають, або роблять все можливе щоб не виплатити виграш.

Ставки, як фундаментальна основа беттінга. Які види існують

Всі ставки на спортивні події підрозділяються на три групи – поодинокі, множинні та додаткові.

Поодинокі

 1. «Ординари». Це найпростіші ставки, деякими БК вони використовуються найчастіше. Суму виграшу за ординаром розрахувати дуже просто – розмір ставки, якщо вона зіграла, збільшується на коефіцієнт. Такому виду парі надають перевагу більшість новачків, але й досвідчені беттори також часто вибирають їх.
 2. «Подвійний шанс». Дозволяють ставити не на одну подію, а на дві. Наприклад, це може бути:
 • перемога однієї з команд;
 • нічия;
 • перемога кожної з команд.

Вірогідність того, що ставка буде виграшною, підвищується. Але значення коефіцієнтів, в такому випадку, будуть нижчими.

 1. «Фора» (гандикап). Особливість полягає в тому, що перевага в очках одному з гравців надається вже зі старту. Тоталізатор такого типу пропонують, якщо спортивний поєдинок відбувається між явним фаворитом та аутсайдером. Таким чином, шанси на прогнозований результат, вирівнюються.
 2. «Тотал». Такому виду ставок надають перевагу гравці, що полюбляють ризикувати. Їх особливість полягає в тому, що парі укладається на кількість очок або забитих м’ячів. Букмекером видається певне значення. Беттор повинен вгадати чи ця цифра рахунку гри буде досягнена, чи буде більшою. Ставка робиться на більшу чи меншу кількість. 

Множинні 

Представлені ставки даного виду 2-ма типами – простими та складними. До простих відносяться:

 1. Експреси. Це ставки на результативність 2-х і більшої кількості подій. Щоб виграти, всі події повинні бути вгадані беттором.
 2. Система. Представляє собою сукупність декількох «експресів». Беттор може вибирати, на який з варіантів він може поставити. Наприклад на:
 • «три з чотирьох»;
 • «два з п’яти»;
 • «чотири із шести».

Виграш буде отримано при вгадуванні всіх подій. Його величина залежить від розмірності експресів, яка була вибрана, і, звичайно, від встановлених коефіцієнтів.

До складних множинних ставок відносяться такі, коли укладання парі відбувається на декілька подій, не пов’язаних між собою.

Додаткові

Таку назву мають види парі, яким надає перевагу більшість бетторів.

 1. На точність рахунку. Гравець ставить на обмежену кількість видів спорту – футбол, волейбол та теніс. Щоб прогнозувати результат гри, беттори застосовують знання теорії ймовірності.
 2. Ставки на один із таймів матчу. Вони приймаються на тих же умовах, що й на всю гру. Це може бути перемога однієї з команд чи нічия. При виграші можна робити ставки на весь поєдинок, або закінчити, забравши виграш.
 3. Ставки на те, хто заб’є гол (на автора гола). Ставиться на одного з гравців команди (на вибір). 
 4. Ставка «обидві команди заб’ють». Згідно статистичних даних, це найімовірніший результат більшості ігор. Кількість забитих м’ячів тут не має значення.
 5. Ставки на перші хвилини матчу. Тут букмекери пропонують бетторам вгадати:
 • чи буде забито хоча б один гол в перші хвилини зустрічі;
 • чи буде призначений суддею кутовий удар;
 • чи буде отримано жовту картку гравцем будь-якої з команд.

Саме такі види ставок є ризикованими, тому на них пропонуються дуже високі коефіцієнти.

Live ставки

Цей вид заслуговує окремої уваги. Якщо звичайні ставки робляться задовго до початку гри, а гравець має можливість вивчити таблиці та матеріали з різних джерел, то Live ставки приймаються, як тільки гра почалась. Вибираючи ставки такого виду, потрібно уважно стежити за коефіцієнтами, адже вони швидко змінюються.

Найменша зміна під час гри (призначення пенальті, видалення гравця з поля, вдалий брейк у тенісі) здатна кардинально вплинути на її результат, а отже і на можливість виграшу. Вибравши Live ставки беттор, за невеликий проміжок часу, може зробити безліч ставок.

Всі з вищевказаних парі можуть бути заключені на різні види спорту. Серед гравців особливо популярними вважаються футбольні матчі, бокс. Також багато азартних гравців робить ставки на хокейні зустрічі, теніс, волейбол та баскетбол.

Вибирайте для ставок той вид спорту, який вам подобається найбільше, та в якому ви розбираєтесь найкраще. Вірогідність отримання виграшу суттєво підвищиться, якщо беттор в курсі останніх подій, відстежує зміни у турнірних таблицях та розуміється на інших особливостях гри.

Чому для ставок потрібно вибирати тільки ліцензовані майданчики

Букмекерські контори з офіційною ліцензією, рейтинг яких представлений на сайті нашого ресурсу BetBonus, мають суттєві переваги для гравців. Серед основних:

 • швидка реєстрація нових користувачів;
 • гарантія безпеки, захищеності транзакцій та персональної інформації гравців;
 • надання декількох варіантів (прозорих) виведення виграшів;
 • вигідні бонусні пропозиції та зрозумілі правила їх використання;
 • прогнозування ігор та можливість відстежувати події в онлайн режимі.

Крім того, що ми пропонуємо тільки найкращі та ліцензовані БК для ставок, наші співробітники постійно актуалізують інформацію щодо ліцензії, та регулярно оновлюють дані.